MS v hokeji 2004


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Česká republika 2 USA 2 USA 1 Švédsko 3
USA 3
Švédsko 4 Švédsko 3
Lotyšsko 1
Kanada 5 Kanada 2 Slovensko 0 Kanada 5
Finsko 4
Slovensko 3 Slovensko 1
Švýcarsko 1



Sobota 24. dubna (ze skupiny A):  Lotyšsko-Česká republika 1:3
Pondělí 26. dubna (ze skupiny A):  Německo-Lotyšsko 1:1
Středa 28. dubna (ze skupiny A):  Česká republika-Německo 5:1
Neděle 25. dubna (ze skupiny D):  Rakousko-Kanada 2:2
Úterý 27. dubna (ze skupiny D):  Švýcarsko-Rakousko 4:4
Středa 28. dubna (ze skupiny D):  Kanada-Švýcarsko 3:1
Pátek 30. dubna:  Kanada-Lotyšsko 2:0
Česká republika-Rakousko 2:0
Sobota 1. května:  Lotyšsko-Švýcarsko 1:1
Rakousko-Německo 1:3
Neděle 2. května:  Švýcarsko-Česká republika 1:3
Kanada-Německo 6:1
Pondělí 3. května:  Lotyšsko-Rakousko 5:2
Česká republika-Kanada 6:2
Úterý 4. května:  Německo-Švýcarsko 0:1


Osmifinálová skupina E (Praha)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Česká republika550019:510
Kanada531115:107
Lotyšsko51228:94
Švýcarsko51228:114
Německo51136:143
Rakousko50239:162




Sobota 24. dubna (ze skupiny B):  Finsko-USA 4:2
Pondělí 26. dubna (ze skupiny B):  USA-Slovensko 3:3
Středa 28. dubna (ze skupiny B):  Slovensko-Finsko 4:2
Sobota 24. dubna (ze skupiny C):  Dánsko-Švédsko 1:5
Neděle 25. dubna (ze skupiny C):  Rusko-Dánsko 6:2
Útery 27. dubna (ze skupiny C):  Švédsko-Rusko 3:2
Pátek 30. dubna:  Švédsko-Finsko 1:1
Slovensko-Rusko 2:0
Sobota 1. května:  Finsko-Dánsko 6:0
Rusko-USA 2:3
Neděle 2. května:  Dánsko-Slovensko 0:8
Švédsko-USA 3:1
Pondělí 3. května:  Finsko-Rusko 4:0
Slovensko-Švédsko 0:0
Úterý 4. května (v Praze):  USA-Dánsko 8:3


Osmifinálová skupina F (Ostrava)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Slovensko532017:58
Švédsko532012:58
Finsko531117:77
USA521217:155
Rusko510410:142
Dánsko50056:330




Pátek 30. dubna:  Kazachstán-Francie 5:0
Ukrajina-Japonsko 2:2
Sobota 1. května:  Japonsko-Kazachstán 3:5
Neděle 2. května:  Ukrajina-Francie 6:2
Pondělí 3. května:  Kazachstán-Ukrajina 2:2
Úterý 4. května:  Francie-Japonsko 2:2


Skupina o udržení (Praha)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kazachstán321012:55
Ukrajina312010:64
Japonsko30217:92
Francie30124:131




Sobota 24. dubna:  Lotyšsko-Česká republika 1:3
Německo-Kazachstán 4:2
Pondělí 26. dubna:  Německo-Lotyšsko 1:1
Česká republika-Kazachstán 7:0
Úterý 27. dubna:  Kazachstán-Lotyšsko 1:3
Středa 28. dubna:  Česká republika-Německo 5:1


Skupina A (Praha)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Česká republika330015:26
Lotyšsko31115:53
Německo31116:83
Kazachstán30033:140




Sobota 24. dubna:  Slovensko-Ukrajina 2:0
Finsko-USA 4:2
Pondělí 26. dubna:  Finsko-Ukrajina 5:1
USA-Slovensko 3:3
Středa 28. dubna:  Ukrajina-USA 1:7
Slovensko-Finsko 4:2


Skupina B (Ostrava)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Slovensko32109:55
Finsko320111:74
USA311112:83
Ukrajina30032:140




Sobota 24. dubna:  Dánsko-Švédsko 1:5
Neděle 25. dubna:  Rusko-Dánsko 6:2
Švédsko-Japonsko 5:1
Útery 27. dubna:  Japonsko-Dánsko 3:4
Švédsko-Rusko 3:2
Středa 28. dubna:  Rusko-Japonsko 6:1


Skupina C (Ostrava)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko330013:46
Rusko320114:64
Dánsko31027:142
Japonsko30035:150




Sobota 24. dubna:  Francie-Rakousko 0:6
Neděle 25. dubna:  Švýcarsko-Francie 6:0
Rakousko-Kanada 2:2
Úterý 27. dubna:  Kanada-Francie 3:0
Švýcarsko-Rakousko 4:4
Středa 28. dubna:  Kanada-Švýcarsko 3:1


Skupina D (Praha)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada32108:35
Rakousko312012:64
Švýcarsko311111:73
Francie30030:150




zpět