MS v hokeji 2005


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Česká republika 3 Česká republika 3 Švédsko 3 Česká republika 3
USA 2
Švédsko 2 Švédsko 2
Švýcarsko 1
Rusko 4 Rusko 3 Rusko 6 Kanada 0
Finsko 3
Kanada 5 Kanada 4
Slovensko 4



Sobota 30. dubna (ze skupiny A):  Slovensko-Bělorusko 2:1
Neděle 1. května (ze skupiny D):  Švýcarsko-Česká republika 1:3
Pondělí 2. května (ze skupiny A):  Slovensko-Rusko 3:3
Úterý 3. května (ze skupiny D):  Kazachstán-Švýcarsko 1:2
Středa 4. května (ze skupiny A):  Rusko-Bělorusko 2:0
Čtvrtek 5. května (ze skupiny D):  Česká republika-Kazachstán 1:0
Pátek 6. května:  Rusko-Švýcarsko 3:3
Sobota 7. května:  Bělorusko-Kazachstán 2:0
Sobota 7. května:  Slovensko-Česká republika 1:5
Neděle 8. května:  Slovensko-Švýcarsko 3:1
Neděle 8. května:  Česká republika-Rusko 1:2
Pondělí 9. května:  Rusko-Kazachstán 3:1
Pondělí 9. května:  Švýcarsko-Bělorusko 2:0
Úterý 10. května:  Kazachstán-Slovensko 1:3
Úterý 10. května:  Česká republika-Bělorusko 5:1


Osmifinálová skupina E (Vídeň)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko532013:88
Česká republika540115:58
Slovensko531112:117
Švýcarsko52129:105
Bělorusko51044:112
Kazachstán50053:110




Sobota 30. dubna (ze skupiny B):  Lotyšsko-Kanada 4:6
Neděle 1. května (ze skupiny C):  Ukrajina-Švédsko 2:3
Pondělí 2. května (ze skupiny C):  Finsko-Ukrajina 4:1
Úterý 3. května (ze skupiny B):  USA-Lotyšsko 3:1
Středa 4. května (ze skupiny C):  Švédsko-Finsko 5:1
Čtvrtek 5. května (ze skupiny B):  Kanada-USA 3:1
Pátek 6. května:  USA-Finsko 4:4
Sobota 7. května:  Lotyšsko-Ukrajina 3:0
Sobota 7. května:  Kanada-Švédsko 4:5
Neděle 8. května:  Kanada-Finsko 3:3
Neděle 8. května:  Švédsko-USA 1:5
Pondělí 9. května:  USA-Ukrajina 1:1
Pondělí 9. května:  Finsko-Lotyšsko 0:0
Úterý 10. května:  Ukrajina-Kanada 1:2
Úterý 10. května:  Švédsko-Lotyšsko 9:1


Osmifinálová skupina F (Innsbruck)
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko540123:138
Kanada531118:147
USA522114:106
Finsko513112:135
Lotyšsko51139:183
Ukrajina50145:131




Pátek 6. května:  Německo-Rakousko 2:2
Pátek 6. května:  Slovinsko-Dánsko 4:3
Neděle 8. května:  Dánsko-Rakousko 4:3
Pondělí 9. května:  Slovinsko-Německo 1:9
Úterý 10. května:  Německo-Dánsko 2:3
Středa 11. května:  Rakousko-Slovinsko 2:6


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Slovinsko320111:144
Dánsko320110:94
Německo311113:63
Rakousko30127:121




Sobota 30. dubna:  Rusko-Rakousko 4:2
Sobota 30. dubna:  Slovensko-Bělorusko 2:1
Pondělí 2. května:  Slovensko-Rusko 3:3
Pondělí 2. května:  Bělorusko-Rakousko 5:0
Středa 4. května:  Rusko-Bělorusko 2:0
Středa 4. května:  Rakousko-Slovensko 1:8


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Slovensko321013:55
Rusko32109:55
Bělorusko31026:42
Rakousko30033:170




Sobota 30. dubna:  Lotyšsko-Kanada 4:6
Neděle 1. května:  USA-Slovinsko 7:0
Úterý 3. května:  Kanada-Slovinsko 8:0
Úterý 3. května:  USA-Lotyšsko 3:1
Čtvrtek 5. května:  Slovinsko-Lotyšsko 1:3
Čtvrtek 5. května:  Kanada-USA 3:1


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada330017:56
USA320111:44
Lotyšsko31028:102
Slovinsko30031:180




Sobota 30. dubna:  Finsko-Dánsko 2:1
Neděle 1. května:  Ukrajina-Švédsko 2:3
Pondělí 2. května:  Finsko-Ukrajina 4:1
Pondělí 2. května:  Švédsko-Dánsko 7:0
Středa 4. května:  Dánsko-Ukrajina 1:2
Středa 4. května:  Švédsko-Finsko 5:1


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko330015:36
Finsko32017:74
Ukrajina31025:82
Dánsko30032:110




Neděle 1. května:  Švýcarsko-Česká republika 1:3
Neděle 1. května:  Německo-Kazachstán 1:2
Úterý 3. května:  Kazachstán-Švýcarsko 1:2
Úterý 3. května:  Česká republika-Německo 2:0
Čtvrtek 5. května:  Česká republika-Kazachstán 1:0
Čtvrtek 5. května:  Německo-Švýcarsko 1:5


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Česká republika33006:16
Švýcarsko32018:54
Kazachstán31023:42
Německo30032:90




zpět