MS v hokeji 2006


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Kanada 4 Kanada 4 Kanada 0 Švédsko 4
Slovensko 1
Švédsko 6 Švédsko 5
USA 0
Rusko 3 Česko 3 Finsko 5 Česko 0
Česko 4
Finsko 3 Finsko 1
Bělorusko 0



Pátek 5. května (ze skupiny A):  Lotyšsko-Česko 1:1
Pátek 5. května (ze skupiny D):  USA-Norsko 3:1
Neděle 7. května (ze skupiny A):  Finsko-Lotyšsko 5:0
Neděle 7. května (ze skupiny D):  Kanada-Norsko 7:1
Úterý 9. května (ze skupiny A):  Česko-Finsko 3:3
Úterý 9. května (ze skupiny D):  Kanada-USA 2:1
Čtvrtek 11. května:  Kanada-Lotyšsko 11:0
Pátek 12. května:  Česko-Norsko 3:1
Pátek 12. května:  Finsko-USA 4:0
Sobota 13. května:  USA-Lotyšsko 4:2
Neděle 14. května:  Norsko-Finsko 0:3
Neděle 14. května:  Kanada-Česko 4:6
Pondělí 15. května:  Finsko-Kanada 2:4
Úterý 16. května:  Česko-USA 1:3
Úterý 16. května:  Lotyšsko-Norsko 4:2


Osmifinálová skupina E
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada540128:108
Finsko531117:77
USA530211:106
Česko522114:126
Lotyšsko51137:233
Norsko50055:200




Sobota 6. května (ze skupiny B):  Ukrajina-Švédsko 2:4
Sobota 6. května (ze skupiny C):  Bělorusko-Slovensko 2:1
Pondělí 8. května (ze skupiny B):  Švýcarsko-Ukrajina 2:1
Pondělí 8. května (ze skupiny C):  Rusko-Bělorusko 3:2
Středa 10. května (ze skupiny B):  Švédsko-Švýcarsko 4:4
Středa 10. května (ze skupiny C):  Slovensko-Rusko 3:4
Čtvrtek 11. května:  Rusko-Ukrajina 6:0
Pátek 12. května:  Švýcarsko-Slovensko 2:2
Pátek 12. května:  Švédsko-Bělorusko 4:1
Sobota 13. května:  Bělorusko-Ukrajina 9:1
Neděle 14. května:  Rusko-Švýcarsko 6:3
Neděle 14. května:  Slovensko-Švédsko 5:2
Pondělí 15. května:  Švédsko-Rusko 3:3
Úterý 16. května:  Švýcarsko-Bělorusko 1:2
Úterý 16. května:  Ukrajina-Slovensko 0:8


Osmifinálová skupina F
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko541022:119
Švédsko522117:156
Bělorusko530216:106
Slovensko521219:105
Švýcarsko512212:154
Ukrajina50054:290




Pátek 12. května:  Slovinsko-Dánsko 3:3
Pátek 12. května:  Itálie-Kazachstán 3:2
Sobota 13. května:  Kazachstán-Slovinsko 5:0
Sobota 13. května:  Itálie-Dánsko 0:5
Pondělí 15. května:  Slovinsko-Itálie 3:3
Pondělí 15. května:  Dánsko-Kazachstán 3:2


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Dánsko321011:55
Itálie31116:103
Kazachstán31029:62
Slovinsko30216:112




Pátek 5. května:  Finsko-Slovinsko 5:3
Pátek 5. května:  Lotyšsko-Česko 1:1
Neděle 7. května:  Česko-Slovinsko 5:4
Neděle 7. května:  Finsko-Lotyšsko 5:0
Úterý 9. května:  Slovinsko-Lotyšsko 1:5
Úterý 9. května:  Česko-Finsko 3:3


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Finsko321013:65
Česko31209:84
Lotyšsko31116:73
Slovinsko30038:150




Sobota 6. května:  Švýcarsko-Itálie 3:1
Sobota 6. května:  Ukrajina-Švédsko 2:4
Pondělí 8. května:  Švýcarsko-Ukrajina 2:1
Pondělí 8. května:  Švédsko-Itálie 4:0
Středa 10. května:  Itálie-Ukrajina 2:4
Středa 10. května:  Švédsko-Švýcarsko 4:4


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko321012:65
Švýcarsko32109:65
Ukrajina31027:82
Itálie30033:110




Sobota 6. května:  Bělorusko-Slovensko 2:1
Sobota 6. května:  Rusko-Kazachstán 10:1
Pondělí 8. května:  Rusko-Bělorusko 3:2
Pondělí 8. května:  Slovensko-Kazachstán 6:0
Středa 10. května:  Slovensko-Rusko 3:4
Středa 10. května:  Kazachstán-Bělorusko 1:7


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko330017:66
Bělorusko320111:54
Slovensko310210:62
Kazachstán30032:230




Pátek 5. května:  USA-Norsko 3:1
Pátek 5. května:  Dánsko-Kanada 3:5
Neděle 7. května:  USA-Dánsko 3:0
Neděle 7. května:  Kanada-Norsko 7:1
Úterý 9. května:  Norsko-Dánsko 6:3
Úterý 9. května:  Kanada-USA 2:1


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada330014:56
USA32017:34
Norsko31028:132
Dánsko30036:140




zpět