MS v hokeji 2008


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Česko 2 Švédsko 4 Švédsko 0 Kanada 4
Švédsko 3
Norsko 2 Kanada 5
Kanada 8
Rusko 6 Rusko 4 Finsko 4 Rusko 5
Švýcarsko 0
USA 2 Finsko 0
Finsko 3



Pátek 2. května (ze skupiny D):  Dánsko-Česko 2:5
Sobota 3. května (ze skupiny A):  Bělorusko-Švédsko 5:6
Neděle 4. května (ze skupiny D):  Česko-Rusko 4:5(PP)
Pondělí 5. května (ze skupiny A):  Švýcarsko-Bělorusko 2:1
Úterý 6. května (ze skupiny D):  Rusko-Dánsko 4:1
Středa 7. května (ze skupiny A):  Švédsko-Švýcarsko 2:4
Čtvrtek 8. května:  Švédsko-Dánsko 8:1
Pátek 9. května:  Švýcarsko-Česko 0:5
Pátek 9. května:  Rusko-Bělorusko 4:3(SN)
Sobota 10. května:  Česko-Bělorusko 3:2(SN)
Sobota 10. května:  Rusko-Švédsko 3:2
Neděle 11. května:  Dánsko-Švýcarsko 2:7
Pondělí 12. května:  Švédsko-Česko 5:3
Pondělí 12. května:  Švýcarsko-Rusko 3:5
Úterý 13. května:  Bělorusko-Dánsko 2:3(PP)


Osmifinálová skupina E
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko550021:1313
Švédsko530223:169
Česko530220:149
Švýcarsko530216:159
Bělorusko500513:183
Dánsko51049:262




Sobota 3. května (ze skupiny C):  Německo-Finsko 1:5
Sobota 3. května (ze skupiny B):  USA-Lotyšsko 4:0
Neděle 4. května (ze skupiny B):  Lotyšsko-Kanada 0:7
Pondělí 5. května (ze skupiny C):  Finsko-Norsko 3:2(PP)
Úterý 6. května (ze skupiny B):  Kanada-USA 5:4
Čtvrtek 8. května (ze skupiny C):  Norsko-Německo 3:2
Čtvrtek 8. května:  Kanada-Norsko 2:1
Pátek 9. května:  USA-Německo 6:4
Pátek 9. května:  Finsko-Lotyšsko 2:1
Sobota 10. května:  Německo-Kanada 1:10
Neděle 11. května:  Norsko-Lotyšsko 1:4
Neděle 11. května:  Finsko-USA 3:2
Pondělí 12. května:  USA-Norsko 9:1
Pondělí 12. května:  Kanada-Finsko 6:3
Úterý 13. května:  Lotyšsko-Německo 3:5


Osmifinálová skupina F
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada550030:915
Finsko540116:1211
USA530225:139
Norsko51048:204
Německo510413:273
Lotyšsko51048:193




Pátek 9. května:  Slovinsko-Slovensko 1:5
Sobota 10. května:  Francie-Itálie 3:2
Neděle 11. května:  Slovensko-Slovinsko 4:3(SN)
Neděle 11. května:  Itálie-Francie 4:6


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Francie22009:66
Slovensko22009:45
Slovinsko20024:91
Itálie20026:90




Sobota 3. května:  Bělorusko-Švédsko 5:6
Neděle 4. května:  Švýcarsko-Francie 4:1
Pondělí 5. května:  Švýcarsko-Bělorusko 2:1
Úterý 6. května:  Švédsko-Francie 9:0
Středa 7. května:  Švédsko-Švýcarsko 2:4
Čtvrtek 8. května:  Francie-Bělorusko 1:3


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švýcarsko330010:49
Švédsko320117:96
Bělorusko31029:93
Francie30032:160




Pátek 2. května:  Kanada-Slovinsko 5:1
Sobota 3. května:  USA-Lotyšsko 4:0
Neděle 4. května:  Lotyšsko-Kanada 0:7
Pondělí 5. května:  USA-Slovinsko 5:1
Úterý 6. května:  Kanada-USA 5:4
Středa 7. května:  Lotyšsko-Slovinsko 3:0


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada330017:59
USA320113:66
Lotyšsko31023:113
Slovinsko30032:130




Sobota 3. května:  Německo-Finsko 1:5
Neděle 4. května:  Slovensko-Norsko 5:1
Pondělí 5. května:  Finsko-Norsko 3:2(PP)
Úterý 6. května:  Slovensko-Německo 2:4
Středa 7. května:  Finsko-Slovensko 3:2
Čtvrtek 8. května:  Norsko-Německo 3:2


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Finsko330011:58
Norsko31026:104
Německo31027:103
Slovensko31029:83




Pátek 2. května:  Dánsko-Česko 2:5
Sobota 3. května:  Rusko-Itálie 7:1
Neděle 4. května:  Česko-Rusko 4:5(PP)
Pondělí 5. května:  Itálie-Dánsko 2:6
Úterý 6. května:  Rusko-Dánsko 4:1
Středa 7. května:  Česko-Itálie 7:2


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko330016:68
Česko320116:97
Dánsko31029:113
Itálie30035:200




zpět