MS v hokeji 2009


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Rusko 4 Rusko 3 USA 2 Rusko 2
Bělorusko 3
Finsko 2 USA 2
USA 3
Kanada 4 Kanada 3 Švédsko 4 Kanada 1
Lotyšsko 2
Švédsko 3 Švédsko 1
Česko 1



Pátek 24. dubna (ze skupiny B):  Švýcarsko-Francie 1:0
Sobota 25. dubna (ze skupiny C):  USA-Lotyšsko 4:2
Neděle 26. dubna (ze skupiny B):  Rusko-Francie 7:2
Pondělí 27. dubna (ze skupiny C):  Lotyšsko-Švédsko 3:2(SN)
Úterý 28. dubna (ze skupiny B):  Rusko-Švýcarsko 4:2
Středa 29. dubna (ze skupiny C):  Švédsko-USA 6:5(PP)
Čtvrtek 30. dubna:  Rusko-Švédsko 6:5(PP)
Čtvrtek 30. dubna:  Švýcarsko-Lotyšsko 1:2(SN)
Pátek 1. května:  USA-Francie 6:2
Sobota 2. května:  Francie-Lotyšsko 1:7
Sobota 2. května:  Rusko-USA 4:1
Neděle 3. května:  Švýcarsko-Švédsko 1:4
Neděle 3. května:  Rusko-Lotyšsko 6:1
Pondělí 4. května:  Švédsko-Francie 6:3
Pondělí 4. května:  USA-Švýcarsko 3:4(PP)


Osmifinálová skupina E
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko550027:1114
Švédsko530223:1810
USA520319:188
Lotyšsko530215:147
Švýcarsko52039:136
Francie50058:270




Pátek 24. dubna (ze skupiny A):  Bělorusko-Kanada 1:6
Neděle 26. dubna (ze skupiny A):  Slovensko-Bělorusko 1:2(SN)
Úterý 28. dubna (ze skupiny A):  Kanada-Slovensko 7:3
Sobota 25. dubna (ze skupiny D):  Norsko-Finsko 0:5
Pondělí 27. dubna (ze skupiny D):  Česko-Norsko 5:2
Středa 29. dubna (ze skupiny D):  Finsko-Česko 4:3
Čtvrtek 30. dubna:  Bělorusko-Norsko 3:2(PP)
Čtvrtek 30. dubna:  Kanada-Česko 5:1
Pátek 1. května:  Finsko-Slovensko 2:1(PP)
Sobota 2. května:  Česko-Slovensko 8:0
Sobota 2. května:  Finsko-Bělorusko 1:2(SN)
Neděle 3. května:  Norsko-Kanada 1:5
Neděle 3. května:  Bělorusko-Česko 0:3
Pondělí 4. května:  Slovensko-Norsko 3:2(PP)
Pondělí 4. května:  Kanada-Finsko 3:4(SN)


Osmifinálová skupina F
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada540126:1013
Finsko540116:911
Česko530220:119
Bělorusko53028:136
Slovensko51048:214
Norsko50057:212




Pátek 1. května:  Německo-Dánsko 1:3
Pátek 1. května:  Rakousko-Maďarsko 6:0
Neděle 3. května:  Německo-Rakousko 0:1
Neděle 3. května:  Maďarsko-Dánsko 1:5
Pondělí 4. května:  Maďarsko-Německo 1:2
Pondělí 4. května:  Dánsko-Rakousko 5:2


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Dánsko330013:49
Rakousko32019:56
Německo31023:53
Maďarsko30032:130




Pátek 24. dubna:  Bělorusko-Kanada 1:6
Pátek 24. dubna:  Slovensko-Maďarsko 4:3
Neděle 26. dubna:  Slovensko-Bělorusko 1:2(SN)
Neděle 26. dubna:  Kanada-Maďarsko 9:0
Úterý 28. dubna:  Maďarsko-Bělorusko 1:3
Úterý 28. dubna:  Kanada-Slovensko 7:3


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada330022:49
Bělorusko32016:85
Slovensko31028:124
Maďarsko30034:160




Pátek 24. dubna:  Německo-Rusko 0:5
Pátek 24. dubna:  Švýcarsko-Francie 1:0
Neděle 26. dubna:  Švýcarsko-Německo 3:2(PP)
Neděle 26. dubna:  Rusko-Francie 7:2
Úterý 28. dubna:  Rusko-Švýcarsko 4:2
Úterý 28. dubna:  Francie-Německo 2:1


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko330016:49
Švýcarsko32016:65
Francie31024:93
Německo30033:101




Sobota 25. dubna:  USA-Lotyšsko 4:2
Sobota 25. dubna:  Švédsko-Rakousko 7:1
Pondělí 27. dubna:  USA-Rakousko 6:1
Pondělí 27. dubna:  Lotyšsko-Švédsko 3:2(SN)
Středa 29. dubna:  Rakousko-Lotyšsko 0:2
Středa 29. dubna:  Švédsko-USA 6:5(PP)


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
USA320115:97
Švédsko320115:96
Lotyšsko32017:65
Rakousko30032:150




Sobota 25. dubna:  Norsko-Finsko 0:5
Sobota 25. dubna:  Česko-Dánsko 5:0
Pondělí 27. dubna:  Česko-Norsko 5:2
Pondělí 27. dubna:  Finsko-Dánsko 5:1
Středa 29. dubna:  Dánsko-Norsko 4:5(PP)
Středa 29. dubna:  Finsko-Česko 4:3


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Finsko330014:49
Česko320113:66
Norsko31027:142
Dánsko30035:151




zpět