MS v hokeji 2010


Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Finsko 1 Česko 3 Švédsko 3 Česko 2
Česko 2
Švédsko 4 Švédsko 2
Dánsko 2
Rusko 5 Rusko 2 Německo 1 Rusko 1
Kanada 2
Švýcarsko 0 Německo 1
Německo 1



Sobota 8. května (ze skupiny D):  Finsko-Dánsko 1:4
Neděle 9. května (ze skupiny A):  Slovensko-Rusko 1:3
Pondělí 10. května (ze skupiny D):  Německo-Finsko 0:1
Úterý 11. května (ze skupiny A):  Bělorusko-Slovensko 2:4
Středa 12. května (ze skupiny D):  Dánsko-Německo 1:3
Čtvrtek 13. května (ze skupiny A):  Rusko-Bělorusko 3:1
Pátek 14. května:  Slovensko-Dánsko 0:6
Pátek 14. května:  Finsko-Bělorusko 2:0
Sobota 15. května:  Rusko-Německo 3:2
Neděle 16. května:  Dánsko-Rusko 1:6
Neděle 16. května:  Německo-Bělorusko 1:2(PP)
Pondělí 17. května:  Finsko-Slovensko 5:2
Pondělí 17. května:  Bělorusko-Dánsko 2:1
Úterý 18. května:  Slovensko-Německo 1:2
Úterý 18. května:  Rusko-Finsko 5:0


Osmifinálová skupina E
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko550020:515
Finsko53029:119
Německo52038:87
Dánsko520313:126
Bělorusko52037:115
Slovensko51048:183




Neděle 9. května (ze skupiny C):  Norsko-Švédsko 2:5
Úterý 11. května (ze skupiny C):  Česko-Norsko 2:3
Čtvrtek 13. května (ze skupiny C):  Švédsko-Česko 1:2
Sobota 8. května (ze skupiny B):  Švýcarsko-Lotyšsko 3:1
Pondělí 10. května (ze skupiny B):  Lotyšsko-Kanada 1:6
Středa 12. května (ze skupiny B):  Kanada-Švýcarsko 1:4
Pátek 14. května:  Kanada-Norsko 12:1
Pátek 14. května:  Švédsko-Lotyšsko 4:2
Sobota 15. května:  Švýcarsko-Česko 3:2
Neděle 16. května:  Lotyšsko-Norsko 5:0
Neděle 16. května:  Švédsko-Kanada 3:1
Pondělí 17. května:  Norsko-Švýcarsko 3:2
Pondělí 17. května:  Česko-Lotyšsko 3:1
Úterý 18. května:  Kanada-Česko 2:3
Úterý 18. května:  Švýcarsko-Švédsko 0:5


Osmifinálová skupina F
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko540118:712
Švýcarsko530212:129
Česko530212:109
Kanada520322:126
Norsko52039:266
Lotyšsko510410:163




Sobota 15. května:  USA-Kazachstán 10:0
Sobota 15. května:  Itálie-Francie 1:2
Neděle 16. května:  Francie-USA 0:4
Neděle 16. května:  Itálie-Kazachstán 2:1
Úterý 18. května:  USA-Itálie 3:2(SN)
Úterý 18. května:  Kazachstán-Francie 3:5


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
USA330017:28
Francie32017:86
Itálie31025:64
Kazachstán30034:170




Neděle 9. května:  Bělorusko-Kazachstán 5:2
Neděle 9. května:  Slovensko-Rusko 1:3
Úterý 11. května:  Rusko-Kazachstán 4:1
Úterý 11. května:  Bělorusko-Slovensko 2:4
Čtvrtek 13. května:  Rusko-Bělorusko 3:1
Čtvrtek 13. května:  Kazachstán-Slovensko 1:5


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Rusko330010:39
Slovensko320110:66
Bělorusko31028:93
Kazachstán30034:140




Sobota 8. května:  Kanada-Itálie 5:1
Sobota 8. května:  Švýcarsko-Lotyšsko 3:1
Pondělí 10. května:  Švýcarsko-Itálie 3:0
Pondělí 10. května:  Lotyšsko-Kanada 1:6
Středa 12. května:  Itálie-Lotyšsko 2:5
Středa 12. května:  Kanada-Švýcarsko 1:4


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švýcarsko330010:29
Kanada320112:66
Lotyšsko31027:113
Itálie30033:130




Neděle 9. května:  Česko-Francie 6:2
Neděle 9. května:  Norsko-Švédsko 2:5
Úterý 11. května:  Česko-Norsko 2:3
Úterý 11. května:  Švédsko-Francie 3:2
Čtvrtek 13. května:  Francie-Norsko 1:5
Čtvrtek 13. května:  Švédsko-Česko 1:2


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko32019:66
Česko320110:66
Norsko320110:86
Francie30035:140




Pátek 7. května:  USA-Německo 1:2(PP)
Sobota 8. května:  Finsko-Dánsko 1:4
Pondělí 10. května:  USA-Dánsko 1:2(PP)
Pondělí 10. května:  Německo-Finsko 0:1
Středa 12. května:  Dánsko-Německo 1:3
Středa 12. května:  Finsko-USA 3:2


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Finsko32015:66
Německo32015:35
Dánsko32017:55
USA30034:72




zpět