MS v hokeji 2011

Čtvrfinále Semifinále O třetí místo Finále
Česko 4 Česko 2 Česko 7 Švédsko 1
USA 0
Švédsko 5 Švédsko 5
Německo 2
Kanada 1 Rusko 0 Rusko 4 Finsko 6
Rusko 2
Finsko 4 Finsko 3
Norsko 1



Pátek 29. dubna (ze skupiny A):  Německo-Rusko 2:0
Sobota 30. dubna (ze skupiny D):  Finsko-Dánsko 5:1
Neděle 1. května (ze skupiny A):  Slovensko-Německo 3:4
Pondělí 2. května (ze skupiny D):  Česko-Dánsko 6:0
Úterý 3. května (ze skupiny A):  Rusko-Slovensko 4:3
Středa 4. května (ze skupiny D):  Finsko-Česko 1:2
Čtvrtek 5. května:  Rusko-Dánsko 4:3
Pátek 6. května:  Německo-Finsko 4:5(SN)
Pátek 6. května:  Česko-Slovensko 3:2
Sobota 7. května:  Dánsko-Německo 4:3(SN)
Sobota 7. května:  Finsko-Slovensko 2:1
Neděle 8. května:  Česko-Rusko 3:2
Pondělí 9. května:  Slovensko-Dánsko 4:1
Pondělí 9. května:  Rusko-Finsko 2:3(SN)
Pondělí 9. května:  Německo-Česko 2:5


Osmifinálová skupina E
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Česko550019:715
Finsko540116:1010
Německo520315:178
Rusko520312:147
Slovensko510413:143
Dánsko51049:222




Pátek 29. dubna (ze skupiny B):  Švýcarsko-Francie 1:0(PP)
Sobota 30. dubna (ze skupiny C):  Norsko-Švédsko 5:4(SN)
Neděle 1. května (ze skupiny B):  Kanada-Francie 9:1
Pondělí 2. května (ze skupiny C):  USA-Norsko 4:2
Úterý 3. května (ze skupiny B):  Kanada-Švýcarsko 4:3(PP)
Středa 4. května (ze skupiny C):  Švédsko-USA 6:2
Čtvrtek 5. května:  Švýcarsko-Norsko 2:3
Pátek 6. května:  Kanada-USA 4:3(SN)
Pátek 6. května:  Švédsko-Francie 4:0
Sobota 7. května:  Norsko-Kanada 2:3
Sobota 7. května:  USA-Francie 3:2
Neděle 8. května:  Švédsko-Švýcarsko 2:0
Pondělí 9. května:  Francie-Norsko 2:5
Pondělí 9. května:  Švýcarsko-USA 5:3
Pondělí 9. května:  Kanada-Švédsko 3:2


Osmifinálová skupina F
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada550023:1113
Švédsko530218:1010
Norsko530217:158
USA520315:197
Švýcarsko520311:126
Francie50055:221




Čtvrtek 5. května:  Slovinsko-Lotyšsko 5:2
Čtvrtek 5. května:  Bělorusko-Rakousko 7:2
Sobota 7. května:  Rakousko-Slovinsko 3:2
Sobota 7. května:  Bělorusko-Lotyšsko 3:6
Neděle 8. května:  Slovinsko-Bělorusko 1:7
Neděle 8. května:  Lotyšsko-Rakousko 4:1


Skupina o udržení
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Bělorusko320117:96
Lotyšsko320112:96
Slovinsko31028:123
Rakousko31026:133




Pátek 29. dubna:  Německo-Rusko 2:0
Pátek 29. dubna:  Slovensko-Slovinsko 3:1
Neděle 1. května:  Rusko-Slovinsko 6:4
Neděle 1. května:  Slovensko-Německo 3:4
Úterý 3. května:  Slovinsko-Německo 2:3(SN)
Úterý 3. května:  Rusko-Slovensko 4:3


Skupina A
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Německo33009:58
Rusko320110:96
Slovensko31029:93
Slovinsko30037:121




Pátek 29. dubna:  Švýcarsko-Francie 1:0(PP)
Pátek 29. dubna:  Bělorusko-Kanada 1:4
Neděle 1. května:  Kanada-Francie 9:1
Neděle 1. května:  Švýcarsko-Bělorusko 4:1
Úterý 3. května:  Kanada-Švýcarsko 4:3(PP)
Úterý 3. května:  Francie-Bělorusko 2:1(PP)


Skupina B
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Kanada330017:58
Švýcarsko32018:56
Francie31023:113
Bělorusko30033:101




Sobota 30. dubna:  USA-Rakousko 5:1
Sobota 30. dubna:  Norsko-Švédsko 5:4(SN)
Pondělí 2. května:  USA-Norsko 4:2
Pondělí 2. května:  Švédsko-Rakousko 3:0
Středa 4. května:  Rakousko-Norsko 0:5
Středa 4. května:  Švédsko-USA 6:2


Skupina C
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Švédsko320113:77
USA320111:96
Norsko320112:85
Rakousko30031:130




Sobota 30. dubna:  Finsko-Dánsko 5:1
Sobota 30. dubna:  Česko-Lotyšsko 4:2
Pondělí 2. května:  Česko-Dánsko 6:0
Pondělí 2. května:  Lotyšsko-Finsko 2:3(SN)
Středa 4. května:  Dánsko-Lotyšsko 3:2(SN)
Středa 4. května:  Finsko-Česko 1:2


Skupina D
TýmZápasyVýhryRemízyProhryGólyBody
Česko330012:39
Finsko32019:55
Dánsko31024:132
Lotyšsko30036:102




zpět