Mistrovství světa v alpském lyžování v Are (SWE) 6.-18.2.2007:

Slalom - ženytime
1.ZAHROBSKA Sarka(CZE)1:43.91
2.SCHILD Marlies(AUT)1:44.02
3.PAERSON Anja(SWE)1:44.07
4.JELUSIC Ana(CRO)1:44.41
5.ZETTEL Kathrin(AUT)1:44.73
6.BERGMANN-SCHMUDERER Monika(GER)1:44.81

Obří slalom - ženytime
1.HOSP Nicole(AUT)2:31.72
2.PIETILAE-HOLMNER Maria(SWE)2:32.57
3.KARBON Denise(ITA)2:32.69
4.KIRCHGASSER Michaela(AUT)2:32.87
5.MANCUSO Julia(USA)2:32.96
6.HOELZL Kathrin(GER)2:33.02

Sjezd - ženytime
1.PAERSON Anja(SWE)1:26.89
2.KILDOW Lindsey C(USA)1:27.29
3.HOSP Nicole(AUT)1:27.37
4.STYGER Nadia(SUI)1:27.82
5.GISIN Dominique(SUI)1:27.88
6.BENT Nike(SWE)1:27.93

Sjezd do kombinace - ženytime
1.PAERSON Anja(SWE)1:11.00
2.MANCUSO Julia(USA)1:11.95
3.BENT Nike(SWE)1:11.97
4.HOSP Nicole(AUT)1:12.22
5.JACQUEMOD Ingrid(FRA)1:12.33
6.RIESCH Maria(GER)1:12.35

Super kombinace - ženytime
1.PAERSON Anja(SWE)1:57.69
2.MANCUSO Julia(USA)1:58.50
3.SCHILD Marlies(AUT)1:58.54
4.ZAHROBSKA Sarka(CZE)1:58.74
5.ZETTEL Kathrin(AUT)1:59.60
6.HOSP Nicole(AUT)1:59.91

Super G - ženytime
1.PAERSON Anja(SWE)1:18.85
2.KILDOW Lindsey C(USA)1:19.17
3.GOETSCHL Renate(AUT)1:19.38
4.HOSP Nicole(AUT)1:19.44
4.JANYK Britt(CAN)1:19.44
6.MANCUSO Julia(USA)1:19.63

Slalom - mužitime
1.MATT Mario(AUT)1:57.33
2.MOELGG Manfred(ITA)1:59.14
3.GRANGE Jean-Baptiste(FRA)1:59.54
4.RAICH Benjamin(AUT)1:59.57
5.PRANGER Manfred(AUT)1:59.82
6.JANYK Michael(CAN)1:59.98

Obří slalom - mužitime
1.SVINDAL Aksel Lund(NOR)2:19.64
2.ALBRECHT Daniel(SUI)2:20.12
3.CUCHE Didier(SUI)2:20.56
4.LIGETY Ted(USA)2:20.63
5.SCHIEPPATI Alberto(ITA)2:20.72
6.KARLSEN Truls Ove(NOR)2:21.00

Sjezd - mužitime
1.SVINDAL Aksel Lund(NOR)1:44.68
2.HUDEC Jan(CAN)1:45.40
3.JAERBYN Patrik(SWE)1:45.65
4.GUAY Erik(CAN)1:45.67
5.HOFFMANN Ambrosi(SUI)1:45.68
6.CUCHE Didier(SUI)1:45.69

Sjezd do kombinace - mužitime
1.MILLER Bode(USA)1:36.64
2.SVINDAL Aksel Lund(NOR)1:36.84
3.NYMAN Steven(USA)1:37.23
4.BOURQUE Francois(CAN)1:37.38
5.DEFAGO Didier(SUI)1:37.64
6.ALBRECHT Daniel(SUI)1:37.66

Super kombinace - mužitime
1.ALBRECHT Daniel(SUI)2:28.99
2.RAICH Benjamin(AUT)2:29.07
3.BERTHOD Marc(SUI)2:29.23
4.DEFAGO Didier(SUI)2:29.50
5.SVINDAL Aksel Lund(NOR)2:29.59
6.MILLER Bode(USA)2:29.97

Super G - mužitime
1.STAUDACHER Patrick(ITA)1:14.30
2.STROBL Fritz(AUT)1:14.62
3.KERNEN Bruno(SUI)1:14.92
4.GRUBER Christoph(AUT)1:14.93
4.CUCHE Didier(SUI)1:14.93
6.GUAY Erik(CAN)1:14.95

zpět